S pryskyřicí proti lupům: AbiCare Shampoo vás zbaví šupin a zároveň hydratuje vlasy

Pryskyřicový šampon plně využívá všech vlastností smrkové pryskyřice. Tato přírodní surovina umí hojit, má pečující účinky a dokáže chránit před vysušováním. Pro koho se šampon s pryskyřicí hodí a jak prospívá vlasům a pokožce hlavy?

Pryskyřice poslouží nejen vlasům

Pryskyřice smrku ztepilého slouží v přírodě jako ochrana stromu proti různým vnějším vlivům, dehydrataci a poškození. Obsahuje stovky prospěšných látek, které se díky vědeckému výzkumu a moderním výrobním technologiím daří velmi dobře využívat v oblasti péče o tělo. Výrobky z pryskyřice mají prokázaný efekt na hojení ran a úspěšně pečují o pokožku s akné. Antibakteriální a protiplísňové účinky smrkové pryskyřice se výborně hodí při hojení infekcí nehtů. Rozmanitou škálu populárních pryskyřicových výrobků doplňuje šampon proti lupům AbiCare®.

Šampon redukuje lupy a zanechá hebké vlasy

Častým nešvarem šamponů proti lupům je vysušená pokožky hlavy a suché nepoddajné vlasy. S pryskyřicovým šamponem se těchto nepříjemností nemusíte obávat. Složení šamponu je připraveno tak, aby díky pryskyřicovému roztoku působil proti lupům a zároveň dodal vlasům lesk, hebkost a podpořil jejich růst. Tento vítaný efekt zajistí látka zvaná pirokton olamin. Spolu s dalšími složkami, které šampon obsahuje, vznikl výrobek vhodný pro svědivou, suchou a podrážděnou pokožku hlavy. Má jemnou vůni a neobsahuje přidané vonné látky nebo barviva. Používat ho mohou lidé se všemi typy vlasů. Díky pečlivě vybraným ingrediencím šampon nezpůsobuje pocit pálení, a to ani v případě narušené pokožky hlavy s projevy hnisání. Používání pryskyřicového šamponu AbiCare® se nijak neliší od běžných šamponů – nanáší se na mokré vlasy a po důkladném vmasírování do pokožky hlavy se opláchne vodou. Doporučená doba kúry pryskyřicovým šamponem je maximálně 4 týdny.

Původ pryskyřice: Finsko a jeho zdravé lesy

Pryskyřice, která se používá při výrobě šamponu, pochází ze stromů v severním Finsku. Kvalita pryskyřice a její plnohodnotná účinnost jsou zaručeny díky kontrolovanému ručnímu sběru a certifikátům kvality. Výrobce šamponu si zakládá na bezpečnosti používané pryskyřice a využívá patentované postupy. Zajímavostí je, že na výzkumu vlastností pryskyřice se podíleli experti z oblasti medicíny, mikrobiologie, chemie i lesnictví. A právě díky pečlivému vědeckému přístupu k této přírodní surovině může vznikat skutečně pestrá škála léčebných a pečujících pryskyřicových výrobků.