AbiCare® ACNE | Krém na příznaky mírného a středně těžkého akné

AbiCare® ACNE | Cream for the symptoms of mild

AbiCare® ACNE

AbiCare® ACNE je zklidňující, hydratační a obnovující krém z přírodních složek pro citlivou, podrážděnou, poškozenou a aknózní pleť. Lehký a snadno aplikovatelný krém neucpává póry a nechává pleť dýchat.
 
Bylo zjištěno, že krém AbiCare® ACNE snižuje růst bakterií akné in vitro. Podle výzkumu dosahuje AbiCare® ACNE statisticky významného snížení počtu pupínků. Krém také zvyšuje syntézu bílkovin kožních buněk, což podporuje obnovu pokožky.
 
Krém má jemnou hypoalergenní vůni.
 
Není určeno pro osoby citlivé na přírodní pryskyřice.
 
K dostání v lékárnách
 
koupit online
AbiCare® ACNE obsahuje zklidňující složky smrkové pryskyřice, vitaminu E a zjemňující mořské řasy. Vitamín E působí jako silný antioxidant a zabraňuje škodlivým účinkům volných radikálů na pokožku, jako je vysušování povrchu pokožky, její mdlost, snížení elasticity a předčasné stárnutí.
Řasy Chondrus Crispus obsahují velké množství fenolů a mastných kyselin. Mořské řasy pomáhají pokožce zachovat její přirozenou ochrannou vrstvu hydrolipidů a také ji zjemňují.

Vitamin E působí jako silný antioxidant a zabraňuje škodlivým účinkům volných radikálů na pokožku, jako je vysušení povrchu, zmatnění, snížení pružnosti a předčasné stárnutí.

Velikost balení, skladování a trvanlivost

30ml tuba.

Skladujte při pokojové teplotě.

Skladovatelnost při pokojové teplotě neotevřené 2 roky a otevřené 12 měsíců.

Ingredience

Aqua, Propanediol, Glycerin, Caprylic/Capric triglyceride, Decyl Cocoate, Polyglyceryl-6 stearate, Cetyl alcohol, Picea Abies Resin Extract, Glyceryl Stearate, DL-α-Tocopheryl acetate, Chondrus crispus, Polyglyceryl-6 behenate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum

Použití

Před nanesením krému pleť očistěte a osušte.

Krém nanášejte v tenké vrstvě na problematická místa dvakrát denně.

Pouze pro externí použití. Nepoužívejte na otevřené rány.

Nepoužívejte AbiCare® ACNE krém, pokud jste alergičtí na pryskyřice (colophonium) nebo na jiné složky přípravku.

Repolar hoitavia pihkatuotteita