AniWash® Ošetřující šampon pro zvířata

AniWash® Treatment shampoo for animals

Šampon AniWash® byl vyvinut pro zmírnění kožních problémů u zvířat. Zklidňuje šupinatou kůži, zarudnutí, svědění a podráždění. Jemný a hydratační šampon účinně myje zvíře, aniž by vysušoval kůži, a je vhodný i pro základní mytí.

Šampon neštípe na strupovité, hnisavé nebo porušené kůži. Vyrovnává rovnováhu vlhkosti kůže. Obsahuje přírodní složky z pryskyřice smrku ztepilého.

K dostání v lékárnách a veterinárních klinikách.

Koupit online

Jak používat

Na začátku ošetření a při znečištění zvířete se doporučuje předmytí. Navlhčete srst zvířete. Šampon naneste na několik míst a pečlivě jej vmasírujte do kůže pod srstí. Šampon opláchněte. Předmytí odstraní z kůže a srsti prach, špínu, zápach a alergeny.

Při ošetřovacím mytí vmasírujte šampon do kůže a nechte jej působit přibližně 10 minut. Šampon opatrně opláchněte vlažnou vodou. Osušte srst zvířete ručníkem.

Při léčbě kožních problémů doporučujeme umývat zvíře šamponem 2krát týdně po dobu 3-6 týdnů nebo podle potřeby. Pokud se šampon dostane do očí nebo do tlamy, vypláchněte jej velkým množstvím vody.

Velikost balení, skladování a trvanlivost

300ml láhev
Skladujte při pokojové teplotě Doba použitelnosti 2,5 roku

Ingredience

Obsahuje přírodní složky smrkové pryskyřice. Není určeno pro osoby nebo zvířata alergická na přírodní pryskyřice.
Aqua, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Picea Abies Resin Extract, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Piroctone Olamine, Citric Acid.
pH 4.9 +/- 0.3
Repolar hoitavia pihkatuotteita