Abilar® VET | Pryskyřicová mast na poškozenou kůži a rány zvířat

  • Abilar® VET obsahuje 10 % pryskyřice smrku ztepilého (Picea abies) sbírané ve finském Laponsku a čištěné za studena. Mast má účinky, které zklidňují svědění a podráždění způsobené kožními lézemi a urychlují hojení ran.
  • Abilar® VET je univerzální mast, která je účinná od bodnutí hmyzem a povrchových škrábanců až po kousnutí a hluboké rány. Je vhodná také na hnisavou kůži, intertrigo a abscesy. Mast neštípe.
  • Abilar® VET vytváří na kůži ochranný film, který se snadno nerozpouští ani ve vlhkých podmínkách (hnisavé rány, tlapky, polštářky tlapek, drápy, kalkary, koňská kopyta, paznehty a paznehty).
  • Pryskyřicová příchuť masti snižuje touhu zvířete ránu olizovat.

K dostání v lékárnách a veterinárních klinikách.

Koupit online

Použití

Očistěte a osušte oblast rány. U hnisavých ran se odstraněním srsti z ošetřované oblasti a jejího okolí urychlí vysychání rány.

Aplikujte mast Abilar® VET přímo na ránu nebo na obvaz, kterým jste ránu překryli.

Ošetření rány by se mělo provádět podle potřeby každé 1-3 dny. Poté by měla být rána vyčištěna a vysušena, měla by být přidána mast Abilar® VET a v případě potřeby by na ni měl být přiložen nový suchý obvaz.

Je třeba se snažit zabránit tomu, aby si zvíře ránu olizovalo, protože jeho sliny zpomalují nebo dokonce zabraňují hojení rány. V případě potřeby použijte kuželovitý obojek.

V používání přípravku Abilar VET masti je třeba pokračovat, dokud se kožní léze nebo rána nezhojí. Doba potřebná k léčbě se může pohybovat od několika dnů do několika týdnů, například v závislosti na hloubce poškození.

Velikost balení, skladování a trvanlivost

10 ml a 20 ml tuba

Skladovatelnost při pokojové teplotě v neotevřeném stavu 5 let

Ingredience

Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Norway Spruce (Picea abies) Resin, Alcohol Denat., Cera Microcristallina, Sorbitan Oleate, Cera Alba, Hydrogenated Castor Oil, Stearic Acid