AniWipe® Vlhčené ubrousky | ubrousky pro zvířata

AniWipe® Wet Wipes | Wipes for animals

Vlhčené ubrousky AniWipe® jsou určeny ke každodennímu čištění pokožky. Bez chloupků a správně navlhčené ubrousky čistí a zanechávají na pokožce ochranný film a zklidňují podrážděnou a svědící pokožku. Jsou vhodné i pro citlivé oblasti pokožky, neštípou. Ubrousky jsou jemné a neobsahují alkohol ani parfémy. Neutralizují zápach. Vlhčené ubrousky fungují také jako sekundární obvazy. K dostání v baleních po 12 a 48 ubrouscích. Oblasti použití:

  • Pysky a kožní záhyby
  • Tlapky, uši a oči
  • Intimní oblasti
  • Rány, odřeniny

K dostání v lékárnách a veterinárních klinikách.

Koupit online

Jak používat

Vytáhněte ubrousek a uzavřete obal. Ubrouskem očistěte kůži, kožní řasy, srst nebo chlupy kolem tváře. Citlivá místa v okolí např. očí čistěte opatrně a vyhněte se přímému kontaktu s okem.

V případě potřeby použijte více ubrousků, abyste zajistili řádné vyčištění a zvlhčení pokožky. Pro zajištění dlouhodobé účinnosti nechte roztok z ubrousku na pokožce zaschnout.

Materiál utěrek je odolný a nežmolkuje se. Ubrousky jsou biologicky odbouratelné, ale doporučujeme je před vyhozením opláchnout vodou, což urychlí biologický rozklad vláken.

Velikost balení, skladování a trvanlivost

Uzavíratelný sáček obsahuje 12 nebo 48 vysoce kvalitních jednorázových ubrousků z netkané textilie.

Velikost ubrousku 12 x 16 cm, na jedno použití.

Výrobek skladujte na čistém místě při pokojové teplotě.

Skladovatelnost při pokojové teplotě neotevřené 2 roky a otevřené 3 měsíce.

Ingredience

Aqua, Glycerin, Isopentyldiol, Propanediol, Norway spruce (Picea abies) resin, Phenoxyethanol, Methylpropanediol, Caprylhydroxyamid acid, Sodium hydroxide

Ubrousky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní netkané textilie, která nežmolkuje a netrhá se.

pH 5.5-6.0

Repolar hoitavia pihkatuotteita